درباره‌ی سیناپس

سیناپس، اجتماعی متشکل از بیوتکنولوژیست ها، مهندسان، طراحان و کارآفرینان با یک شبکه جهانی از تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارشناسان و سرمایه گذاران متمرکز بر فناوری تشخیص آزمایشگاهی است.

برنامه ی شتابدهنده سیناپس، سرمایه گذاری در مراحل اولیه و در دوره های همکاری ۴ تا ۱۸ ماهه در زمینه ایجاد استارت آپ های حوزه ی تشخیص پزشکی است که به واسطه ی آن افراد دارای ایده با ما از سراسر ایران همراه میشوند تا با تیمهای متخصص بیوتکنولوژی، مهندسان، طراحان و کارآفرینان سیناپس، همکاری کنند. 

Capture
DSC05326

ساخت یک استارت آپ فناوری پزشکی کار راحتی نیست. این امر به ترکیبات پیچیده ای از الکترونیک، مکانیسم ها، مواد و زنجیره های تأمین نیاز دارد. دستیابی به این موفقیت تنها در کتابهای استاندارد با مفاهیم استارت آپ شما نیست و به افراد با انگیزه ای نیاز دارد که آماده باشند آستینها را بالا زده و فراتر آنچه از کامپیوتر شما به دست می آید بروند.

به همین دلیل است که ما بیش از صرفا سرمایه گذاری درگیر می شویم. ما می دانیم که با ترکیب صحیح تجربه، ابزار، شرکا و تیمها در مراحل اولیه استارت آپ های فناوری سخت، آنها می توانند با سرعتی باورنکردنی و در مقیاس جهانی حرکت کنند. شتابدهنده سیناپس با بیش از ۱۰ خروجی استارت آپ موفق از ابتدای سال ۲۰۲۰ میلادی، به طور مداوم رویکرد، زیرساخت ها و تیمهای خود را توسعه داده تا به استارت آپ ها کمک کند سریعتر و موفق تر پیش بروند.

گرچه طی کردن این مسیر سخت و پیچیده به نظر می رسد اما چشم انداز سیناپس این است که با همکاری تیم های فناور تا پنج سال آینده، به پربازده ترین شتابدهنده پلتفرم های IVD در خاورمیانه تبدیل شود.